PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Detalu Polskiego: Do końca roku chcemy zrzeszyć 850 placówek handlowych

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2011 07:21

Prezes Detalu Polskiego: Do końca roku chcemy zrzeszyć 850 placówek handlowych

- Pierwszy kwartał br. nie był łatwy dla handlu, mimo to osiągnęliśmy dobre wyniki finansowe i znajdujemy się w fazie dalszego stabilnego rozwoju. Najbardziej dynamicznie rozwija się format Kropka, który aktualnie liczy 237 sklepów - powiedział w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Krzysztof Misiewicz, prezes zarządu spółki Detal Polski, biorącej czynny udział w konsolidacji polskiego handlu.

- W tej chwili Detal Polski zrzesza 704 sklepy, chcemy aby na koniec roku było ich 850. Współpraca z kupcami układa się bardzo dobrze, największym problemem w relacjach z partnerami handlowymi jest jednak ich brak zaangażowania, lojalności i wiary we wspólny sukces. Z tego powodu nie przedłużyliśmy umów z kilkudziesięcioma placówkami na koniec 2010 roku - dodaje Krzysztof Misiewicz.

- Rozwijamy się przede wszystkim tam, gdzie są obecni akcjonariusze, PSH Unia S.A, która posiada sieć hurtowni w całym kraju. Jesteśmy otwarci na współpracę, właściwie jedynym naszym wymogiem jest, aby sklep miał min. 70 mkw. powierzchni oraz aby właściciel był zaangażowany w modernizację swojego sklepu oraz wdrażanie w nim działań marketingowych, służących pozyskiwaniu klientów - mówi prezes Detalu Polskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane