PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Detalu Polskiego: Dyskonty są największym zagrożeniem dla tradycyjnego handlu

Autor: www.dlahandlu.pl 23 marca 2012 10:12

- Dyskonty wchodzące do coraz mniejszych miejscowości są najgroźniejszą konkurencją dla tradycyjnego handlu. By stawić się im opór opracowujemy nową strategię asortymentową oraz koncepcję ekspozycji produktów i wesprzeć współpracujących z nami kupców, producentów i dostawców - mówi prezes zarządu spółki Detal Polski, która zrzesza lokalne sieci handlowe.

- Konkurencja ze strony dyskontów na pewno odbija się na wynikach naszych sklepów, ale nadal z pełną determinacją zamierzamy się rozwijać wdrażając u naszych partnerów nową koncepcję handlową. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój brandu Kropka, który na koniec roku ma liczyć 350 sklepów - dodaje Krzysztof Misiewicz.

Detal Polski wchodzi w skład PSH Unia S.A., jednej z największych grup zakupowych FMCG w Polsce. Spółka została powołana jako operator ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych. Do projektu dołączyły sieci lokalne: Dobry Sklep z Zielonej Góry, Sklep Polski z Gniezna, Poziomka z Radomia oraz Bingo z Przemyśla. Celem jest konsolidacja polskiego detalu, poprzez system oparty na zasadach franczyzy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane