Prezes GK Specjał: Coraz więcej produktów oferujemy w niższych cenach

Autor: dlahandlu.pl 13 grudnia 2016 10:41

- W roku 2016 podejmowaliśmy kroki mające na celu optymalizację wykorzystania przez Grupę Kapitałową posiadanych zasobów. Mamy tu na myśli z jednej strony poszerzanie asortymentu, głównie w tych kategoriach, które od niedawna są w naszej ofercie jak nabiał, czy alkohole, ale nie tylko, z drugiej zaś optymalizację tej oferty zmierzającą do eliminacji produktów najsłabiej rotujących. I wprowadzenie na ich miejsce nowych produktów, częstokroć od nowych producentów i dostawców - mówi Krzysztof Tokarz, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał.

- Pamiętajmy przy tym, iż ze względu na ogólnopolski charakter firmy w poszczególnych oddziałach musimy oferować produkty cieszące się największym uznaniem na lokalnych rynkach. A dzięki zasobom magazynowym, transportowym, a przede wszystkim ludzkim, które budowaliśmy przez kilka ostatnich lat, jesteśmy w stanie takiemu wyzwaniu sprostać - dodaje prezes GK Specjał.

- Kolejnym elementem, nad którym pracowaliśmy w mijającym roku jest porządkowanie cen z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych oddziałów. Każdy z nich jest przecież inny i inne są oczekiwania konsumentów w różnych regionach kraju. Udało się nam stworzyć nie tylko lokalną ofertę, ale i system cen odpowiadający miejscowym potrzebom i możliwościom. Dzięki temu coraz więcej produktów oferujemy w cenach niższych niż czyni to rynkowy lider. To oznacza oczywiście coraz trudniejsze i twardsze negocjacje, jednak dzięki rozwojowi naszych sieci franczyzowych nasi partnerzy – producenci i dostawcy – mają pewność, że Specjał jest dla nich nadal wiarygodnym i silnym partnerem i są gotowi w naszych przedsięwzięciach cenowych uczestniczyć - przekonuje Krzysztof Tokarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane