PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes GK Specjał: Mamy wiele do zrobienia w kwestii współpracy z franczyzobiorcami

Autor: GK Specjał, www.dlahandlu.pl 8 października 2014 11:58

Prezes GK Specjał: Mamy wiele do zrobienia w kwestii współpracy z franczyzobiorcami

Mamy sygnały, że wielu kupców sieci Nasz Sklep ma poczucie, że jest traktowana gorzej niż sieć Livio. Nie sądzę jednak, aby wynikało to z realizowanej przez nas strategii. W sieci Nasz Sklep retro rośnie podobnie jak w Livio. Prowadzone przez nas działania dotyczą ogółu detalistów ze wszystkich sieci. Jeżeli niektórzy kupcy czują się pomijani w korzyściach, jakie im oferujemy, to jest to raczej efekt zbyt małej czasami aktywności niektórych menedżerów. Pracujemy nad tym i sądzę, że głosy niezadowolenia będą coraz rzadsze - mówi Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał

Uważam, że jest bardzo wiele do zrobienia w kwestii współpracy z naszymi franczyzobiorcami. I to ze wszystkich sieci. Chodzi bowiem o to, aby obsługa Specjału zagwarantowała sklepom optymalną ofertę asortymentową w optymalnych cenach. Żeby produkt nie tylko był dostosowany do lokalnych potrzeb konsumentów, ale także żeby tzw. asortyment opiniotwórczy był dostarczany sklepom na jak najlepszych warunkach handlowych. Uzyskiwanie przez nas dobrych cen zakupu to także dbanie o marże sklepów i w konsekwencji ich rentowność. Muszą być konkurencyjne cenowo i jakościowo, a tym samym konkurencyjne na lokalnych rynkach. I nad tym musimy się pochylić, bowiem od sukcesu naszych detalistów zależą także nasze wyniki - wyjaśnia prezes.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • tp 2014-10-08 20:37:59

    Darek czuję Twój oddech w tle słów P.Tokarza.-;)

  • um. 2014-10-08 17:15:42

    Problemem małej konkurencyjności Specjału na rynku nie jest to, że uzyskuje gorsze warunki współpracy z producentami niż np. grupa MH, a jedynie sposób "tworzenia" cen sprzedaży, jeśli centrala byłaby tańsza w obsłudze to oddziały mogłyby więcej, podobna sytuacja jest zresztą w grupie Bać-pol.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane