Prezes GK Specjał: Plany zakładające 7-proc. wzrost sprzedaży z pewnością przekroczymy

Autor: dlahandlu.pl za kwartalnik Specjał 23 czerwca 2017 10:46

GK Specjał zapowiada dobre wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2017 r. - Plany zakładające 7-proc. wzrost sprzedaży z pewnością przekroczymy. Bardzo dobre były wyniki marca, a i maj okazał się udany. Przyjęte na ten rok wskaźniki finansowe są realizowane zgodnie z planem. Oczywiście mamy nieco przekroczony budżet płac - mówi w firmowym kwartalniku Krzysztof Tokarz, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Specjał.

- Skala tego zjawiska nie jest zresztą na tyle znacząca, aby rzutowała na wyniki firmy. Tak więc mimo wielu kłopotów niezależnych od Specjału patrzę na rok bieżący z optymizmem - podsumowuje prezes.

Przypomnijmy, prezes mówił, że kłopoty z naborem pracowników dotyczą przede wszystkich najniższych stanowisk -magazynierów, czy sprzedawców w sklepach. O wiele lepiej jest na stanowiskach menedżerskich, gdzie firma nie odczuwa żadnych komplikacji. Mimo to Grupa radzi sobie z problemami z zatrudnieniem całkiem nieźle.

GK Specjał jest dystrybutorem działającym na rynku FMCG. Dostarcza do sklepów produkty ogólnospożywcze, alkohole, nabiał i ryby, a także produkty dla sektora HoReCa,. Posiada w swoim
portfolio dwie sieci franczyzowe, które na koniec 2016 r. liczyły ponad 5600 placówek -(NASZ SKLEP oraz LD HOLDING).

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane