Prezes GS w Garbowie: Eurocash najlepszym partnerem dla geesowskiego handlu

Autor: Wiadomości Handlowe 22 listopada 2011 10:19

W ramach stworzonej przez firmę Eurocash Franczyza sieci Zielony Kłos działa już blisko 80 sklepów. Dla spółdzielni, która zamierza unowocześniać geesowski handel, portugalski franczyzodawca jest w tej dziedzinie jedynym partnerem biznesowym, a Zielony Kłos najlepszym rozwiązaniem - ocenia w rozmowie z "Wiadomościami Handlowymi" Wiesław Dados, prezes GS "Samopomoc Chłopska" w Garbowie.

 - Nawiązaliśmy współpracę ze spółką Eurocash Franczyza i namawiamy spółdzielców, aby przystępowali do sieci Delikatesy Centrum lub Zielony Kłos. Delikatesy Centrum są dla wielu geesów zbyt trudnym partnerem, dlatego wspólnie z Eurocashem wypracowaliśmy taki kształt umowy handlowej, który zapewnia spółdzielniom ponoszenie niższych kosztów i pozyskanie tańszego źródła zaopatrzenia. Tak powstała sieć Zielony Kłos - dla spółdzielni, które nie są w stanie podołać wymogom Delikatesów Centrum - mówi Wiesław Dados.

Ze spółdzielnią, którą kieruje, współpracuje obecnie blisko 930 spółdzielczych sklepów, z czego do sieci Zielony Kłos przystąpiło już 80, a do Delikatesów Centrum - 60.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,29

  • Min

    0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane