Prezes GS z Głogowa Małopolskiego: Dziś klienci oczekują, że sklep będzie otwarty zawsze

Autor: Nasz Kolporter 14 września 2015 09:57

Klienci oczekują dziś, że sklep będzie otwarty każdego dnia i praktycznie o każdej porze, aby mogli w każdej chwili zrobić zakupy. Dlatego większe sklepy Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska z Głogowa Małopolskiego są otwarte przez siedem dni w tygodniu, od godz. 6 rano, do 21 lub 22.  W mniejszych miejscowościach sklepy są czynne krócej i zamykane w weekendy, bo tam zwykle pracuje jedna lub dwie osoby. Obliguje nas więc do tego nawet kodeks pracy - mówi Kazimierz Sala, prezes GS z Głogowa Małopolskiego na łamach "Naszego Kolportera".

Kiedyś sklep GS-u był zwykle jedynym w każdej wiosce. Dziś jest inaczej, powstało wiele prywatnych inicjatyw, namnożyło się konkurencji, poza tym mieszkańcy często wolą pojechać na zakupy do najbliższego marketu, bo tam mają większy wybór. O klienta trzeba więc zabiegać. – Dlatego inwestujemy w zmianę wizerunku naszych sklepów, w ich rozbudowę i dostosowanie do zmieniających się warunków, panujących na rynku i do preferencji klientów – podkreśla Kazimierz Sala, prezes Spółdzielni.

Połowa sklepów GS z Głogowa Małopolskiego przeszła gruntowną modernizację i zyskała nowoczesny wizerunek. – Dwa zostały nawet zbudowane od podstaw – opowiada Kazimierz Sala. Przede wszystkim są to sklepy samoobsługowe. Na początku mieliśmy trochę obaw, czy starsze osoby zaakceptują taką zmianę. Okazało się jednak, że przyjęli ją bardzo dobrze. Klienci wolą dzisiaj mieć możliwość dokładnego obejrzenia towaru, wzięcia go do ręki. Nasz największy sklep to Super Sam w Głogowie Małopolskim. Ma 450 m. kw. powierzchni. Inne samoobsługowe placówki mają wielkość 100 – 200 m.kw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane