Prezes Makro na VI FRSiH: Rynek hurtowy czeka większa konsolidacja

www.portalspozywczy.pl 6 listopada 2013 13:55

Prezes Makro na VI FRSiH: Rynek hurtowy czeka większa konsolidacja

Branża handlu hurtowego będzie się nadal rozwijała, a za pięć lat będziemy mieli do czynienia z większą konsolidacją rynku i większym wykorzystaniem wielu kanałów dystrybucji - powiedział podczas panelu VI edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu David Boner, prezes Makro Cash&Carry.

Jako Makro Cash&Carry mogę powiedzieć, że ta branża będzie się rozwijać. Obecnie mamy wysoki poziom konkurencji i duże wyzwania dla tego rynku, ale ten biznes będzie rósł, bo to jedyna droga - powiedział Boner podczas panelu zatytułowanego „Handel detaliczny i hurtowy w Polsce - możliwe scenariusze rozwoju rynku".
- My też będziemy rośli, zmieniali np. formaty opakowań. Jesteśmy nastwieni na zmiany na rynku, zmieniamy też np. łańcuchy dostaw - dodał.
- Spodziewam się, że za 5 lat będziemy mieli do czynienia z jeszcze większą konsolidacją na tym rynku, czyli ze wzrostem konsolidacji i jeszcze większym wykorzystaniem wielu kanałów dystrybucji - powiedział również.
Forum Rynku Spożywczego i Handlu to największa konferencja skierowana do sektora spożywczego i handlowego w Polsce, odbywająca się 5 i 6 listopada 2013 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane