Prezes OFZ: Millenialsi należą do grupy naszych najbardziej perspektywicznych klientów

www.portalspozywczy.pl 18 sierpnia 2017 10:06

Prezes OFZ: Millenialsi należą do grupy naszych najbardziej perspektywicznych klientów Sławomir Chłoń, Prezes Zarządu Organic Farma Zdrowia. Fot. materiały prasowe OFZ

Millenialsi są niezwykle aktywnymi klientami, w przeciwieństwie do większości pozostałych konsumentów. Przejawiają zainteresowanie, dopytują się, oczekują porady, pomocy - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Sławomir Chłoń, Prezes Zarządu Organic Farma Zdrowia.

- Millenialsi należą do grupy naszych najbardziej perspektywicznych klientów. Obserwujemy pozytywne zmiany zachodzące na rynku. Do tej pory millenialsi mało interesowali się organiczną żywnością, sposobem odżywiania, w porównaniu np. ze Stanami Zjednoczonymi czy Europą Zachodnią - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Sławomir Chłoń, Prezes Zarządu Organic Farma Zdrowia.

Dodaje, że obecnie zachodzi pewna przemiana. - Najpierw było szaleństwo w zakresie „fitness” – odwiedzanie fitness klubów, siłowni, jeżdżenie na rowerze, bieganie, przejawianie szeroko pojętej aktywności fizycznej. Do pewnego momentu obserwowaliśmy jednak, że wiele osób przywiązuje bardzo dużą wagę do bycia „fit”, ale nie przejawia zainteresowania zdrowym jedzeniem, a wręcz przeciwnie, popularnością cieszyły się chemiczne odżywki i niezbyt zdrowe jedzenie. Było to zadziwiające, gdyż jedno z drugim stało w sprzeczności - mówi Sławomir Chłoń.

Podkreśla, że w ostatnich dwóch-trzech latach coraz więcej millenialsów – ale nie tylko – zaczyna zwracać uwagę na te kwestie. - Czerpią wiedzę z różnych źródeł – od trenerów osobistych, „coachów” mających zupełnie inną świadomość w tym zakresie, którzy mówią, że trzeba zwracać uwagę, jak się je, w jakich porcjach, o których godzinach itd. Nastąpiło swego rodzaju przebudzenie świadomości i coraz więcej osób przychodzi do naszych sklepów, również w celu uzyskania porady. Mamy przeszkolony personel i ekspertów, którzy udzielają darmowych porad w zakresie odżywiania - tłumaczy prezes sieci Organic Farma Zdrowia.

Czytaj więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,72

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane