PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Społem Elbląg: Sklep po remoncie notuje wyższą sprzedaż

Autor: www.dlahandlu.pl 13 listopada 2013 12:43

- Zakończyliśmy modernizację sklepu przy ul.Słonecznej 18. Placówka otrzymała nową wizualizację zewnętrzną w postaci nowej, docieplonej elewacji oraz nowych oznakowań zewnętrznych - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Wiesław Sznaza, prezes spółdzielni Społem w Elblągu.

- W środku wymieniono na nowe stoisko monopolowe, nabiałowe, wędliniarskie, owocowo-warzywne i prasowe. Wyremontowano pomieszczenia socjalno-sanitarne i magazynowe. Pozwoliło to przedstawić nową komplementarną ofertę klientom, co ma odzwierciedlenie w rosnącej sprzedaży - mówi prezes Sznaza.

Sprzedaż detaliczna jest jedną z głównych działalności spółdzielni. Na dzień dzisiejszy "Społem" PSS w Elblągu posiada 14 placówek handlowych. Dwa sklepy należą do ogólnopolskiej sieci sklepów typu LUX. Trzy sklepy współpracują pod nazwą Społem - Sokół. W dwóch sklepach prowadzona jest sprzedaż tradycyjna a w pozostałych dwunastu sprzedaż samoobsługowa. Spółdzielnia prowadzi zakupy w ramach przynależności do grup zakupowych: Północna Agencja Handlowa Społem sp.z o.o oraz Handel Pomorza sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane