PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Społem Feniks: Wspieranie polskich producentów to nasz moralny obowiązek

Autor: gazetawroclawska.pl 4 kwietnia 2016 13:53

- Dzięki ich wyrobom nasza oferta była i jest atrakcyjna, dla klientów z Wrocławia i turystów. Odróżniamy się tym od innych wielkich sklepów. Promujemy polskie produkty znane od lat, jak choćby kosmetyki „Pani Walewska", dobrze znane naszym mamom i babciom, ale też wprowadzamy nowości - mówi w rozmowie z dziennikiem „Polska – Gazeta Wrocławska" Jerzy Kraśniewski, prezes zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Feniks" we Wrocławiu.

- Dzięki obecności wielu polskich i regionalnych produktów w Feniksie bronimy się przed efektami niekorzystnych zmian w handlu. Mamy oryginalne, wyjątkowe artykuły wysokiej jakości. Niestety, producentów wyrobów lokalnych jest coraz mniej. Nie wytrzymują konkurencji z wielkimi fabrykami i koncernami. Giganci nie są zainteresowani promowaniem jakiejś małej regionalnej mleczarni czy masarni. My doceniamy zwłaszcza produkty powstałe tutaj, a nie w jakiejś wielkiej fabryce na drugim końcu Europy. Wspieranie polskich i lokalnych producentów to nasz moralny obowiązek. Dzięki ich wyrobom nasza oferta była i jest atrakcyjna, dla klientów z Wrocławia i turystów. Odróżniamy się tym od innych wielkich sklepów. Promujemy polskie produkty znane od lat, jak choćby kosmetyki „Pani Walewska", dobrze znane naszym mamom i babciom, ale też wprowadzamy nowości - uważa Jerzy Kraśniewski.

- Jeśli w jakiejś dużej sieci czy supermarkecie coś się promuje to wkrótce we wszystkich sklepach w Europie znajdzie się to samo. I będzie pochodziło z tych samych ponadnarodowych koncernów.
Nasi najwierniejsi klienci to ci przychodzący do nas od wielu lat. Jednak odwiedzają nas osoby w różnym wieku. Szanujemy tradycyjnych, stałych bywalców, ale też staramy się przyciągać młode osoby. Z myślą o nich otworzyliśmy Burger Kinga i przeznaczyliśmy przestrzeń na najwyższych kondygnacjach na interesujące ich produkty. To są klienci, którzy będą nas odwiedzać w przyszłości- dodaje prezes „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Feniks" we Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane