PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Społem Hajnówka o współpracy z Eurocashem

Autor: Wiadomości Handlowe 13 maja 2015 10:26

Społemowski supermarket "Batory" o powierzchni handlowej ponad 600 mkw. funkcjonuje w Hajnówce od ponad 12 lat. Spółdzielnia zdecydowała się na wprowadzenie sklepu do sieci Gama przed ponad rokiem. Prezes Mieczysława Bogdanowicz przyznaje, że nie była to łatwa decyzja - podają "Wiadomości Handlowe".

Obawiano się, że zmiana szyldu może spowodować odpływ klientów, a w konsekwencji także spadek przychodów. – Szczęśliwie klienci szybko zaakceptowali sklep w nowym kształcie, a sprzedaż ruszyła z kopyta. Zmiany w rozplanowaniu sali sprzedaży i korzystne warunki handlowe, jakie zaoferował nam Eurocash, przyniosły efekty. A jednocześnie możemy nadal samodzielnie kształtować nasz asortyment i nie jesteśmy zmuszani do kupowania produktów tylko od wskazanych przez sieć dostawców – opowiada prezes Mieczysława Bogdanowicz.

Konsumenci są zdania, że w większości sklepów społemowskich jest drogo. Po wejściu marketu do sieci Gama najważniejszym zadaniem stało się przekonanie klientów, że w tym przypadku jest inaczej. We współpracy z centralą przygotowano listę kilkudziesięciu produktów, których ceny kupujący najczęściej porównują z ofertą konkurencyjnych placówek. Teraz oferowane są w cenach niższych niż dyskontowe.

Więcej www.wiadomoscihandlowe.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • o.n.a 2015-05-14 23:30:05

  Jedyne co przeszkadza to wymuszane usmiechy sprzedawcow oraz te ich wciskanie na sile produktow. A drogo to wszedzie jest jezeli czlowiek nie ma najnizszej krajowej ciezko pracujac a te osly na krzeslach zarabiaja nir wiadomo ile

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane