Prezes Społem Stalowa Wola: Mamy inne podejście do biznesu. Wiele udało się zrobić

Autor: KZRSS Społem 19 września 2016 10:55

Przez ostatnie lata lokale spółdzielni Społem w Stalowej Woli zmieniały swoje oblicze, dzięki czemu są bardziej przyjazne mieszkańcom. Pracownicy Społem, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zwiększają i ulepszają zakres usług, zarówno jeśli chodzi o sklepy, jak i lokale gastronomiczne. Społem jest na rynku od 40 lat.

– Podkreślamy to jako slogan – „Społem" znaczy razem. Jesteśmy specyficzną firmą, spółdzielczość to także współwłasność. Nasi pracownicy są współwłaścicielami firmy. Mamy troszeczkę inne podejście do biznesu, dlatego z jednej strony jest nam łatwiej, z drugiej dosyć trudno. Myślę, że w mieście przez ostatnie lata udało się wiele zrobić. Wydaje mi się, że jesteśmy jednostką dosyć prężną. Mam nadzieję, że Społem za następne 10 lat będzie mogło w tym mieście obchodzić złoty jubileusz – mówił prezes Zarządu „Społem" PSS Jacek Nowicki.

Społem PSS Stalowa Wola prowadzi około 20 placówek detalicznych oraz hurtownię. Sklepy oferują artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą, artykuły przemysłowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    14,83

  • Min

    9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane