Prezes Społem w Pile: Nasi klienci są lojalni

Autor: Tygodnik Pilski 3 marca 2016 11:26

– Postawiliśmy na sklepy osiedlowe, by być blisko klientów. Na szczęście są oni nam wierni. My ich dobrze znamy i często sprowadzamy dla nich specjalnie ulubione produkty, które mogą zamówić – mówi Mariusz Małachowski, prezes Społem w Pile na łamach "Tygodnika Pilskiego".

W sklepach PSS spotkać można wiele produktów lokalnych producentów, do których pilanie się przyzwyczaili, chodzi na przykład o wyroby mleczarskie. Małachowski zdaje sobie sprawę, że gust klienta jest wyrabiany latami, a siła przyzwyczajenia to ogromny atut, który trzeba wykorzystać.

PSS „Społem" zatrudnia 130 osób i posiada 16 sklepów osiedlowych w Pile. Spółdzielnia posiada jeszcze własną piekarnię „Rogalik". 80 proc. jej wyrobów trafia do sieci własnej, a pozostałe do innych sklepów.

– Wszyscy pracują u nas na etacie. Nie podpisujemy tzw. umów śmieciowych. Kieruję się zasadą: uczciwa praca, uczciwa płaca. Mamy jeszcze własną administrację, księgowość. Płacimy za wszystkich składki ZUS i niemałe podatki. Łącznie 2,5 mln zł w ciągu roku – wylicza prezes.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane