PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Prezes Społem w Sochaczewie o inwestycjach i odznaczeniu dla szefa Biedronki

Autor: KZRSS Społem 7 września 2015 10:04

- Każdego roku przeznaczamy ok. 1,5 mln zł na inwestycje, modernizację i poprawę wyglądu naszych sklepów. W tym roku priorytetem była dobudowa zaplecza oraz generalny remont zakupionego w ubiegłym roku pawilonu na obrzeżach miasta oraz zmodernizowanie największego sklepu „Lux". Nie mniej ważne są dla nas remonty i modernizacje pomieszczeń przeznaczonych pod wynajem - mówi w rozmowie z magazynem Krajowej Rady Spółdzielczej „Tęcza Polska" Józef Chocian, prezes zarządu „Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Sochaczewie.

– Nie możemy sobie pozwolić na złą jakość. Jeśli konkurencja proponuje byle co, za byle jakie pieniądze, to my dbamy aby na naszych półkach były świeże i dobre artykuły. Dotyczy to mięsa i wędlin, owoców i warzyw, nabiału i pieczywa. Pieczywo z naszej własnej piekarni cieszy się od lat dużym powodzeniem - dodaje prezes Chocian.

Podkreśla też, że duży wkład w rozwój Spółdzielni mają jej pracownicy. - Wieloletni pracownicy swoją pracą wspierają mnie i zarząd w dążeniu do umacniania spółdzielni i ciągłego jej rozwoju. Nie muszę dodawać, że ci ludzie przekazują swoje doświadczenia i umiejętności młodym pracownikom, kształtują ich spółdzielczą odpowiedzialność i kupiecką solidność.

Przy okazji prezes Józef Chocian wypowiedział się na temat decyzji ministra spraw zagranicznych o przyznaniu szefowi sieci „Biedronka" wysokiego odznaczenia państwowego:
– Zarówno ja jak i moi współpracownicy byliśmy zszokowani tą wiadomością. Nie rozumiemy dlaczego tak honoruje się obce sieci handlowe, które niszczą rodzimy handel i wyprowadzają z Polski miliardowe zyski. „Społem" w Sochaczewie odczuwa skutki tej bezwzględnej konkurencji ze strony obcego kapitału. Czyżby ci którzy sprawują władzę chcieli jeszcze przed wyborami pokazać jak obcy jest im polski kupiec, polska spółdzielczość?

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane