Próchnik przedłuża negocjacje ws. przejęcia sklepu e-lady.pl

Autor: dlahandlu.pl 1 marca 2017 09:34

Zarząd Próchnik S.A. poinformował, że 28 lutego br. zawarł z Anną Marynowską, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą E-LADY Anna Marynowska, aneks do listu intencyjnego z 19 grudnia 2016 r., przewidujący przedłużenie prowadzonych negocjacji w sprawie warunków nabycia przez spółkę Próchnik praw do sklepu internetowego prowadzonego pod adresem: www.e-lady.pl. Nowym terminem zakończenia ustaleń dotyczących warunków planowanej transakcji jest 31 marca 2017 r.

W ocenie zarządu Próchnika powyższa umowa będzie zmierzała do realizacji celów strategicznych Spółki w zakresie rozbudowy internetowych kanałów dystrybucji, w tym w szczególności umożliwi dotarcie do nowych grup docelowych.

Przypomnijmy: w listopadzie Próchnik ogłosił nową strategię, dotyczącą rozwoju internetowych kanałów sprzedaży, aby dotrzeć do nowych grup klientów.

Rozbudowa kanałów internetowych ma  polegać na przejęciu przez spółkę trzech operatorów sklepów internetowych i platformy e-commerce na kwotę około 6 mln zł.

Próchnik planuje dzięki temu osiągnąć przychody w kanale internetowym w wysokości ok. 20 milionów złotych w 2017 roku i ok. 30 milionów złotych w 2018 roku. Spółka zakłada, że w efekcie rozbudowy kanałów internetowych osiągnięty zostanie pozytywny efekt również w tradycyjnym obszarze sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane