Producent napoju MDrink: Nie dostaliśmy od Małpki Express pieniędzy za towar

Autor: money.pl 23 października 2017 22:30

Producent napoju MDrink: Nie dostaliśmy od Małpki Express pieniędzy za towar Fot. za albanskiraj.eu

Przedstawiciele MDrink, właściciela marki napojów energetycznych "Albański Raj" pod jednym z postów na facebookowym profilu sieci sklepów nazwali szefostwo Małpki Express "bandą oszustów" - informuje serwis Money.pl

Michał Ociepa, prezes MDrink, producenta napoju "Albański Raj", nie ukrywa, że kończy mu się cierpliwość. - W sierpniu nawiązaliśmy współpracę. Dostarczyliśmy towar warty około 100 tys. zł, zapłaciliśmy coś także za samą możliwość obecności w sieci, ale pieniędzy nie dostaliśmy. Dostajemy jedynie obietnice z tygodnia na tydzień, że pieniądze będą. Już przestają od nas odbierać telefony - mówi.

Prezes MDrink stwierdził w rozmowie z money.pl, że przestał już liczyć na uregulowanie długu i zwrócił się o pomoc w jego odzyskaniu do windykatora.

Post na facebookowym profilu Małpki Express został usunięty. Sieć nie odniosła się do zarzutów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • PL 2017-10-25 10:27:41

    Przecież wiadomo że za "coś" nikt nie wypromuje marki, pewnie była to znikoma kwota ale jednak jakoś sobie to odbili nie płacąc za towar, wchodzenie interesu z małpką express to jak podpisanie cyrografu z diabłem. Nie raz to się czytało że małpka express nie uregulowała opłat za wynajem. Jak najszybciej do windykatora!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane