Produkty ZM Henryk Kania w kolejnych tysiącach sklepów typu convenience

Autor: dlahandlu.pl 8 lipca 2015 14:16

Zakłady Mięsne Henryk Kania, wiodący producent wyrobów wędliniarskich w Polsce, rozpoczęły dostawy produktów do krajowego dystrybutora artykułów spożywczych, dotychczas głównie nabiału, a także produktów suchych. Podmiot ten obsługuje największą liczbę sklepów spożywczych w Polsce. Dzięki swoim 34 centrom dystrybucyjnym dostarcza towary 5 razy w tygodniu do aż 15,2 tys. sklepów mniejszych formatów.

Sieć dystrybucji wyrobów pod markami Henryk Kania oraz Maestro stale się poszerza.
konsumentów. W najbliższym czasie zamierzamy zawrzeć kolejne istotne umowy dystrybucyjne – powiedziała Dominika Rąba, członek zarządu Zakładów Mięsnych Henryk Kania SA
.
- Dynamicznie zwiększamy skalę prowadzonego biznesu dzięki nowym kanałom dystrybucji, ale również poprzez rozszerzanie portfolio produktowego. Budujemy wartość dla akcjonariuszy i realizujemy naszą strategię, która zakłada podwojenie obrotów w zaledwie 4 lata, do roku 2018 – dodał Grzegorz Minczanowski, prezes zarządu Zakładów Mięsnych Henryk Kania SA.

ZM Henryk Kania z siedzibą w Pszczynie to wiodący producent wyrobów wędliniarskich oraz mięsa konfekcjonowanego w Polsce. Głównymi odbiorcami jej produktów są sieci handlowe w kraju i za granicą, m.in. Auchan, Biedronka, Carrefour, Delikatesy Centrum, E-Leclerc, Intermarche, Kaufland, Lidl, Makro, Netto oraz Żabka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • akcjonariusz 2015-07-10 22:14:39

  Budują wartość dla akcjonariuszy, chyba do swoich portfeli bo tak manipuluja kursem że głowa mała. Napawde wierzyłem w tą firme i jej szczerość oraz działania. Widze jednak że maja takich jak ja w czterech literach. trzymałem akcje ponad rok nie sprzedawałem kiedy były na dużym minusie bo wierzyłem. Niestety to co się dzieje z kursem zmusiło mnie do sprzedaży ze strata w tym tygodniu.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,40

 • Min

  1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane