Promocja BZ WBK i Żabki: za płatność telefonem karta podarunkowa sklepu

dlahandlu.pl 31 października 2017 11:16

Klienci Banku Zachodniego WBK, płacąc telefonem przy użyciu aplikacji Android Pay mogą otrzymać kartę podarunkową do sieci sklepów Żabka i Freshmarket o wartości 30 zł. Promocja została przygotowana wspólnie z Google.

Aby wziąć udział w promocji „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay”, należy spełnić kilka prostych warunków, m.in. pobrać na swojego smartfona aplikację mobilną Android Pay, dodać do niej kartę płatniczą Banku Zachodniego WBK i wykonać pięć transakcji przy użyciu Android Pay.

W czasie trwania promocji klient, który do niej przystąpi, będzie miał widoczną w portfelu Android Pay specjalną kartę promocyjną, na której odliczane będą jego transakcje. Po wykonaniu 5 płatności karta zostanie zamieniona online na kartę podarunkową (bon) w wysokości 30 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket. Aby zrealizować bon podczas płatności w sklepie Żabka lub Freshmarket, należy pokazać kartę podarunkową i po zeskanowaniu kodu kreskowego rachunek  w sklepie zostanie pomniejszony o 30 zł. Z karty podarunkowej można skorzystać do 31 stycznia 2018 r., jest ona jednorazowa, a niewykorzystana kwota po tym terminie przepada.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania nagród. Pula nagród wynosi aż 810 tys. zł. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane