PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Protest pracowników piekarni w Łukowie

Autor: podlasie24.pl 16 września 2015 11:37

10 września przed Urzędem Miasta w Łukowie protestowali pracownicy jednej piekarni. Przyszli, bowiem obawiają się, że ich zakład pracy zostanie zlikwidowany - podaje portal podlasie24.pl.

W oświadczeniu, które protestujący przedstawili mediom, czytamy, że są oni szykanowani przez radnych i władze miasta. Wyjaśniali też, że docierają do nich informacje, że ich zakład ma zostać zlikwidowany, o co zabiega radny Leonard Baranowski. Delegacja protestujących spotkała się z burmistrzem Dariuszem Szustkiem. Burmistrz zapewniał pracowników, że nikt nie zamierza likwidować ich firmy.

Radny Leonard Baranowski również stwierdza, że nikt nie chce likwidować piekarni. Jemu i mieszkańcom osiedla domków jednorodzinnych, które sąsiaduje z piekarnią, i których reprezentuje on w radzie miasta, chodzi tylko o podniesienie bezpieczeństwa na osiedlowych uliczkach. Jak mówił Baranowski, mieszkańcy wciąż skarżą się na stojące wszędzie auta i ciągły hałas. On zaś, występując w ich imieniu, chce te problemy rozwiązać.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane