Przebudowa targowiska w Darłowie pochłonie 900 tys. zł

Autor: dlahandlu.pl 11 kwietnia 2018 11:43

6 kwietnia br. miasto podpisało umowę z firmą „GIARDINO” Beata Cabaj na „Przebudowę targowiska miejskiego w Darłowie” położonego w narożu ulic Stodolnianej i 1 Maja.

Realizacja zamówienia będzie się odbywać w systemie zaprojektuj i wybuduj. Powstanie nowoczesne, piękniejsze i przyjazne targowisko zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Umowa w szczególności obejmuje: wykonanie koncepcji architektoniczno-budowlanej; uzyskanie warunków technicznych przyłączy do sieci (wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektroenergetycznej); wykonanie wszelkich projektów, opracowań, analiz, raportów i dokumentacji jakie będą niezbędne dla wykonania projektu budowlanego i uzyskania pozwolenia na budowę i następnie budowę targowiska i parkingu. Na targowisku o powierzchni 1000 mkw. zostaną wzniesione zadaszone wiaty zajmujące co najmniej 500 mkw.

Na zachód od targowiska miejskiego w odległości ok. 40 m znajduje się nieutwardzony plac stanowiący zakończenie ul. 1-go Maja, o powierzchni ok. 880 mkw. Na tym placu powstanie parking samochodowy. 

Planowany termin realizacji inwestycji to 31 marca 2019 r. Łączny koszt inwestycji brutto to 897.309,59 złotych. Na realizację projektu miasto pozyskało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 570.958,09 złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane