PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Przychody PSS Społem Białystok sięgają ponad 318 mln zł

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 8 lipca 2010 07:55

Przychody PSS Społem Białystok sięgają ponad 318 mln zł

PSS Społem Białystok jest aktualnie największą spółdzielnią Społem w kraju. - Nasze przychody przekraczają 318 mln zł rocznie. Oznacza to, że dobrze odnaleźliśmy się w czasach gospodarki wolnorynkowej. Mimo, że konkurencja jest bardzo duża, klienci nadal wybierają nasze sklepy - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl Mieczysław Dąbrowski, prezes zarządu białostockiej spółdzielni.

Czemu sieć zawdzięcza sukces? Zdaniem prezesa przede wszystkim ciężkiej pracy kompetentnej załogi. - Amerykanie mówią „wyróżnij się albo zgiń" i my stosujemy się do tej maksymy. Nie możemy z marketami i dyskontami konkurować ceną, ale w zamian proponujemy towary i obsługę wysokiej jakości. W swojej ofercie mamy produkty, których u konkurencji klienci nie znajdą. Postawiliśmy przede wszystkim na świeżyznę - mięsno, wędliny, warzywa i owoce. Przychody spółdzielni potwierdzają słuszność obranej przez nas strategii - dodaje prezes Dąbrowski.

PSS Społem Białystok prowadzi 34 sklepy. Spółdzielnia w swoich strukturach też zakłady produkcyjne (przetwórstwo mięsne, piekarnie, ciastkarnie), zakłady gastronomiczne oraz hurtownie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane