Przychody Społem Szczecin wzrosły o około 15 proc.

Autor: dlahandlu.pl 26 maja 2010 10:20

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie znalazła się na 9 miejscu rankingu Diamenty Forbesa w kategorii przychodów od 50 do 250 mln zł rocznie. Na liście znalazły się firmy, których przeciętny roczny wzrost wartości to co najmniej 15 proc.

Przedstawiciele sieci nie ujawniają wartości jej przychodów. Zapytani o to, jakie czynniki miały największy wpływ na wyniki sklepów, odpowiadają, że ich przewagą nad konkurencją jest wysoki poziom obsługi klienta. To sprawia, ze kupujący chętnie odwiedzają punkty Społem.

Zdaniem Olgierda Rodziewicza-Bielewicza, eksperta Catman Polska, obsługa klienta to jeden z podstawowych wyznaczników preferencji wyboru sklepu. - Kiedy proces ten jest przeprowadzany właściwie, gwarantuje danej placówce większą liczbę klientów i większy zysk - przekonuje Rodziewicz-Bielewicz.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie prowadzi 65 sklepów spożywczych i przemysłowych, dzierżawi innym podmiotom 10 sklepów, a 3 placówki pracują na zasadzie franczyzy. Powierzchnia handlowa sklepów sieci to blisko 25 000 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,86

  • Min

    3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane