PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PSD gotowy, aby ruszyć z nowymi formatami Gamy

Autor: www.dlahandlu.pl 27 lutego 2012 09:44

PSD gotowy, aby ruszyć z nowymi formatami Gamy

Partnerski Serwis Detaliczny ma już kompletny projekt do zagospodarowania sklepów małych formatów z powierzchnią sprzedaży poniżej 100mkw., dzieląc je na mini Gamę, Gamę -ekspresowe zakupy i sklepy specjalistyczne 10 branż.

Jak już pisaliśmy PSD zapowiedziało, że rok 2012 to czas wzmożonej dynamiki w powstawaniu nowych sklepów pod szyldem Gama - Tradycyjnie dobry wybór, ale również uruchomienie projektu małych formatów.

Partnerski Serwis Detaliczny spotkał się ze swoimi partnerami na corocznej konferencji. Jedną z głównych prezentacji było pokazanie dotychczasowych wyników sklepów nowej sieci Gama - Tradycyjnie dobry wybór na podstawie 20 funkcjonujących placówek w zakresie wzrostów sprzedaży, sprzedaży z metra czy na pracownika, oraz oceny operacyjnej sklepów i utrzymywania standardów.

Podczas konferencji odbyły się wybory do Rady Prezesów PSD nowej kadencji. Producenci uczestniczący w spotkaniu pozytywnie ocenili dotychczasową współpracę z grupą spółdzielni współpracujących w ramach PSD, pokazali takie wzrosty sprzedaży, jakich nie uzyskali w żadnym kanale dystrybucyjnym i przedstawili plany na kolejny rok.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane