PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PSD: Klienci pozytywnie odbierają zmiany zachodzące w sklepach Społem

Autor: www.dlahandlu.pl 30 stycznia 2012 15:19

PSD: Klienci pozytywnie odbierają zmiany zachodzące w sklepach Społem

- Rok 2011 w działalności Partnerskiego Serwisu Detalicznego zapisał się pod hasłem rozwoju. Do PSD dołączyły kolejne spółdzielnie, zacieśnialiśmy także współpracę z naszymi dotychczasowymi partnerami. W grudniu w ramach PSD działało już 60 Spółdzielni - mówi w rozmowie z portalem www.dlahandlu.pl Małgorzata Więch, członek zarządu PSD SA.

- Jednocześnie wspólnie ze Spółdzielniami Partnerskimi kontynuowaliśmy rozwój sieci Gama, przeznaczonej wyłącznie dla polskiej spółdzielczości. W pierwsze połowie roku skupialiśmy prace głównie na przygotowaniach do uruchomienia sieci, a już w czerwcu w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod szyldem Gama. Obecnie na rynku działa 19 supermarketów Gama, powstających na bazie już funkcjonujących i nowo otwieranych sklepów Spółdzielni Społem. Klienci bardzo pozytywnie odbierają zmiany zachodzące w placówkach, a wyniki Spółdzielni pokazują, że przy naszych rozwiązaniach mogą one skutecznie poprawiać obroty i generować zyski - mowi Małgorzata Więch.

- W grudniu, po roku niepewności związanej z umową pomiędzy Emperią a Eurocash i dołączeniu Tradisu do Eurocash, rozpoczęliśmy zupełnie nowy rozdział w działalności PSD i współpracujących z nami Spółdzielni. Teraz PSD należy do największej grupy dystrybucyjnej w polskim handlu. Spółdzielnie zyskały nowego, silnego partnera oraz kompleksowe rozwiązania do konkurowania z dyskontami i hipermarketami. Dzięki temu możemy się skoncentrować na rozwoju projektu i spełnić obietnice dane Spółdzielcom - uważa Małgorzata Więch.

Czytaj także: PSD: Dzięki Eurocash możemy konkurować z dyskontami

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane