PSH Nasz Sklep powiększa sieć

www.portalspozywczy.pl 23 czerwca 2017 12:05

PSH Nasz Sklep powiększa sieć Jeden ze sklepów Delikatesy Premium. Fot. materiały prasowe Nasz Sklep

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep otworzyła i wyremontowała w ciągu ostatnich miesięcy wiele placówek, m.in. w w oddziałach Rzeszów, Lublin, Tomaszów, Łódź, Wrocław oraz Kraków. Placówki zostały przystosowane do obecnych standardów sieci, m.in. wdrożono w nich planogramy. Część załogi przeszkolono z zarządzania ladą mięsno-wędliniarską.

Delikatesy Premium o powierzchni 180 mkw. otwarto w miejscowości Drużbice w oddziale łódzkim. Budynek przeszedł generalny remont, wprowadzono nowe wyposażenie odpowiednie dla formatu Premium. Sklep oferuje 3500 pozycji asortymentowych.

W Ołoboku nieopodal Łodzi ruszyły także Delikatesy Premium. Sklep Marii Bartkowiak na powierzchni 180 mkw. oferuje około 3500 pozycji asortymentowych. 

Kolejny sklep w formacie Delikatesy Sezam ruszył w oddziale Wrocław w miejscowości Uraz. Placówka została otwarta w budynku po remoncie, z liczącym 2000 sku asortymentem w pełni dostosowanym do powierzchni sprzedażowej sklepu liczącej 100 mkw. 

W oddziale Kraków zostały otwarte dwa sklepy: w miejscowości Gostwica oraz w Krakowie przy ul. Korzeniaka. W placówce krakowskiej został przeprowadzony remodeling z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wdrożeniem nowoczesnych standardów wyposażenia. 

Na uwagę zasługują Delikatesy Premium Joanny Zielińskiej w Gostwicy koło Nowego Sącza. Sklep posiada powierzchnię handlową 180 mkw. , zostały w nim zastosowane wszystkie standardy sieci, wdrożone planogramy. Placówka oferuje 4000 pozycji asortymentowych.

W oddziale  Katowice w miejscowości Kaczyce ruszył sklep, którego domeną są produkty świeże oraz swojskie wędliny i warzywa. Nowy kształt wizualny i organizacja sklepu uzyskane w wyniku remodellingu umożliwiły prezentację liczącego 2500 pozycji asortymentu na stosunkowo niewielkiej powierzchni 100 mkw.

W miejscowości Miączyn koło Zamościa uruchomione zostały Delikatesy Sezam Ireny Misztal. Budynek będący własnością pani Ireny na potrzeby otwarcia sklepu przeszedł gruntowny remont. Wdrożono standardy charakterystyczne dla tego formatu oraz wprowadzono program komputerowy PC Market. Sklep na skromnej powierzchni 80 mkw. oferuje 3800 pozycji asortymentowych.

Również w tym oddziale w kwietniu zostały otwarte Delikatesy Premium pana Tadeusza Pieczykolana. Sklep przeszedł całkowity remodeling z nowym ustawieniem urządzeń oraz wdrożeniem planogramów. Obecnie na powierzchni 120 mkw. oferuje prawie 4500 produktów.

Warto wspomnieć też o sklepie Anny Pasławskiej z Bełżca, która otworzyła sklep w nowej odsłonie. Klientka postanowiła zainwestować w profesjonalne stoisko mięsno-wędliniarskie, w związku z czym zaadaptowała na ten cel osobne pomieszczenie, w którym oprócz wyrobów wędliniarskich, klienci mogą zjeść hot-doga i wypić kawę z expresu. Sklep działa pod szyldem Delikatesy Premium i na powierzchni ok. 150 mkw. oferuje 7500 produktów.

 • detalista 2017-06-24 11:22:19

  mamy czerwiec 2017 a w artykule chwalą się wprowadzeniem programu pcm do sklepu - litości, nachlaliście się chyba tej kawy z e x presu za dużo, nasz sklep albo padnie sam, albo odda się w ręce jakiegoś giganta za pół darmo

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  19,20

 • Śr

  11,51

 • Min

  8,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane