PSS Kielce w marcu rozpocznie budowę nowego supermarketu

Autor: dlahandlu.pl 11 lutego 2011 08:06

PSS Kielce w marcu rozpocznie budowę nowego supermarketu

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, już w marcu Społem PSS Kielce rozpocznie budowę nowego obiektu. - Będzie to supermarket o powierzchni 1200 mkw. - mówi w rozmowie z nami Helena Gontarz, prezes kieleckiej Spółdzielni.

- Sklep powstanie w dzielnicy Ślichowice. To bardzo dobra lokalizacja, gdyż poza sklepem E.Leclerc nie ma tam większych sklepów spożywczych. Zakończenie budowy planujemy na październik br., w listopadzie sklep powinien być już czynny dla klientów - mówi Helena Gonatrz.

PSS Kielce
inwestuje również w gastronomię. - W centrum miasta rozpoczęła się już budowa dużej restauracji i baru. Ruszy przed końcem roku. W sprzedaży znajdą się wyroby garmażeryjne naszej produkcji - dodaje prezes Spółdzielni w Kielcach.

PSS Kielce jest prywatną własnością około 1400 członków. W województwie świętokrzyskim jest największą polską firma handlową, zatrudniającą ponad 700 pracowników i osiągającą przychody rzędu 130-140 mln zł.
Spółdzielnia prowadzi blisko 40 sklepów o łącznej powierzchni ponad 11 tys. mkw. Sklepy oferują przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także chemię gospodarczą, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marta 2011-02-11 21:34:57

  Niestety , mieszkam blisko i omijam ten sklep Społem , bo za drogo.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,39

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane