PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PSS Społem Białystok co roku przeznacza na inwestycje kilkanaście mln zł

Autor: strefabiznesu.pl 17 października 2013 10:49

Co roku spółdzielnia PSS Społem W Białymstoku inwestuje od 10 do 13 milionów złotych m.in. w nowe linie produkcyjne, czy modernizacje swoich placówek. Ostatnio - w sierpniu - został oddany do użytku całkowicie odnowiony supermarket Bazar przy ul. Bema - podaje portal strefabiznesu.pl.

PSS „Społem" Białystok to największa spółdzielnia spożywców w kraju. To także jeden z największych pracodawców w Białymstoku - zatrudnia prawie 1600 pracowników (wszyscy są na etatach).

PSS „Społem" Białystok prowadzi 33 sklepy, w tym 11 supermarketów, 16 sklepów spożywczo-przemysłowych, dwa o profilu mięsno-wędliniarskim, dwa sklepy agd oraz dwa domy handlowe. Prowadzi też działalność gastronomiczną i produkcyjną.

Firma opiera działalność handlową na własnej produkcji wędlin, garmażerki, pieczywa oraz ciast i wyrobów ciastkarskich. Zakład Przetwórstwa Mięsnego, Zakład Garmażeryjny Zodiak oraz dwie piekarnie i ciastkarnia zaopatrują - oprócz własnych sklepów - również innych odbiorców z Białegostoku i okolic.

Według danych finansowych za rok 2012 firma miała przychody na poziomie 344,5 mln zł (więcej o prawie 8 proc. niż w 2011 r.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane