PSS Społem Zakopane blokuje budowę galerii handlowej?

Autor: Gazeta Krakowska 18 listopada 2010 09:51

Na miejscu domu towarowego "Granit" przy ul. Kościuszki miała powstać nowoczesna galeria handlowa, ale strony nie doszły do porozumienia - czytamy w Gazecie Krakowskiej.

Plac, gdzie miała powstać galeria, należy do kilku właścicieli - PSS Społem w Zakopanem (właściciel Granitu), rodziny Bachledy Curusiów oraz międzynarodowej sieci handlowej Lidl. Każdy miał budowaćna własnym gruncie, ale według jednej koncepcji architektonicznej - informuje gazeta.

Parę miesięcy temu strony zawarły wstępne porozumienie o zachowaniu ścisłej zabudowy. Lidl oraz rodzina Bachledów uzyskali decyzję o warunkach zabudowy, ale mimo porozumienia PSS Społem odwołała się od decyzji.

Sprawdź ceny w sklepach Lidl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • babcia Judyta-Spółdzielczyni 69581 2012-02-21 16:04:51

  Nie mogę się nadziwić,że zacna polska sieć z tradycjami \"Społem\" kolaboruje z konkurencją ,czyli Makrocash. W biznesie nie istnieje bezinteresowna pomoc konkurencyjnej firmie.Piszę to Panu Wojciechowi Gachowi,który się zachwyca \"współpracą\" i \"pomącą\" jaką świadczy PSD dla Spółdzielczości \"Społem\". Ocknijcie się bo ta pomoc ma na celu rozpracowanie i spenetrowanie spółdzielczości,aby ją z łatwością przejąć.Stuknijcie się w \"zwoje\" bo sami oddajecie najleprze placówki pod obcą markę ,niejaką Gamę. Czyżbyście się wstydzili własnej\"Społemowskiej\". Pokolenia spółdzielców wam tego nie wybaczą.No chyba że chodzi o zwykły przekręt? Z zewnątrz tak to właśnie wygląda. Wstyd Panowie Prezesi!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,49

 • Śr

  6,86

 • Min

  3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane