Rabat Detal z szansą na dofinansowanie szkoleń z UE

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2010 07:43

Rabat Detal z szansą na dofinansowanie szkoleń z UE

Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, sieć Rabat Detal może otrzymać pieniądze z funduszy europejskich na szkolenia. - Nie korzystaliśmy jeszcze z dofinansowań. Natomiast prawdopodobnie zostanie złożony taki projekt przez naszego głównego udziałowca, firmę Eko Holding i będzie on również obejmował naszą sieć - mówi Waldemar Wagan, dyrektor generalny Rabat Detal.

Jak zapewnia Waldemar Wagan, szkolenia to element, nad którym firma ciągle pracuje. W tym roku zaplanowano szkolenia z zakresu dwóch obszarów. - Pierwszy z nich to sklep. Przeprowadzimy szkolenia z zasad merchandisingu, aranżacji sali sprzedaży zarówno w sklepie tradycyjnym, jak i samoobsługowym, ułożenia produktów w sklepie, efektywności ekspozycji, pracy „na gazetkach". Drugi obszar to szkolenia dla pracowników dotyczące właściwego przeprowadzania wizyt handlowych, sprzedaży, siły argumentacji - wyjaśnia dyrektor sieci.

Obecnie sieć handlowa Rabat Detal skupia 530 placówek handlowych. W grudniu 2007 roku sieć zyskała strategicznego partnera łącząc swe siły ze spółką o polskim kapitale EKO Holding S.A., która posiada nowoczesne centrum logistyczne oraz własną sieć marketów spożywczych działającą pod szyldem Eko.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane