Radna z Lublina blokuje konkurencyjny supermarket?

Autor: Gazeta Wyborcza Lublin 18 sierpnia 2011 11:02

Prezes spółki, która chce zbudować supermarket przy zbiegu ulic Unickiej i Walecznych w Lublinie oskarża radną PO o utrącanie konkurencji. Twierdzi, że radna broni interesów rodzinnej firmy - informuje środowa Gazeta Wyborcza Lublin.

Sprawa dotyczy planów spółki Wodrol Inwestycje, która chce postawić supermarket z punktami usługowymi u zbiegu ulic Unickiej i Walecznych w Lublinie. Firma złożyła już odpowiednie wnioski do lubelskiego ratusza. Na rozpatrzenie ostatniego kazano jej czekać jeszcze dziewięć miesięcy. Jak podaje "GW", projekt ma jednak nikłe szanse na sukces i to niekoniecznie z winy inwestora.

Radni miejscy pod koniec czerwca ulegli sugestiom stowarzyszenia, które chce, aby przy ul. Unickiej upamiętnić dawny cmentarz unicki, a potem prawosławny. Tą inicjatywę wspierała radna Platformy Obywatelskiej Marta Wcisło. Prezesa spółki Wodrol Inwestycje uraziły słowa radnej, która do niedawna była wspólnie z mężem była współwłaścicielką kilku sklepów spożywczych i piekarni. Jednak swoje udziały przepisała na rodzinę.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ama 2011-08-19 08:54:17

    Wiadomo "wiocha", kupiła sobie miejsce w RM i "działa"(?).Ale mieszkańcy Lublina to docenią w następnuch wyborach, napewno.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9413

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane