PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

REA Card w przyszłym roku wprowadzi płatności zbliżeniowe

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2010 09:41

REA Card pracuje nad wprowadzeniem płatności zbliżeniowych PayPass oraz PayWave w swoich terminalach serii REA T3 Pro.

- Usługa sprawdzi się w wielu branżach gdzie wymagany jest szybki czas autoryzacji za pomocą karty płatniczej, a wartość zakupów nie przekręca 50 zł. Do tej pory najszybszy czas autoryzacji dawało rozwiązanie TCP/IP czyli terminale łączące się za pomocą internetu. Czas autoryzacji wynosi w naszych urządzeniach około 3 sekundy - dla technologii zbliżeniowych zostanie skrócony do jednej sekundy - wyjaśnia Dawid Brzozowski z REA Card.

Jego zdaniem mitem jest stwierdzenie, że płatności kartami wydłużają czas i powodują kolejki w punktach handlowych. - Wystarczy zastosować nowoczesne terminale i czas potrzebny na obsługę kartami jest równie szybki lub szybszy od przyjęcia gotówki i wydania reszty - mówi nasz rozmówca.

- Nasza oferta skierowana do branży spożywczej jest atrakcyjna z kilku podstawowych względów. Brak limitów płatności oraz brak dopłat do kart systemu Maestro przy zastosowaniu technologii internetowej, a co za tym idzie brak kosztów połączeń telefonicznych, skutkuje dynamicznym wzrostem instalacji szczególnie w nowych punktach - dodaje Dawid Brzozowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • KasiaKasia 2011-11-01 23:02:24

    rea jest ok, po internecie śmiga aż miło - mogę polecić bo dają radę    Kasia

  • Druid_Wawa 2011-01-28 08:59:10

    Potwierdzam - mam internetowy terminal - w porównaniu ze starym telefonicznym to niebo a ziemia - 5-6 sekund trwa operacja z wydrukiem.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane