PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Regały modułowe pozwalają zmienić aranżację sklepu

Autor: dlahandlu.pl 10 maja 2010 09:27

Zakup regałów do sklepu to inwestycja długoterminowa. Proste porównywanie cen mebli jest złudne, bo czasem najtańsze zakupy okazują się chybione. Przed podjęciem decyzji o zakupie wyposażenia warto zastanowić się, czy nabywany sprzęt ma możliwość swobodnej rozbudowy lub modyfikacji ustawienia mebli, co może być konieczne przy zmianie aranżacji sklepu.

- Należy również zwrócić uwagę na to, jakie są dopuszczalne nośności półek, czy regał jest bezpieczny dla klientów oraz czy gwarantuje odpowiednią ekspozycję produktów. Dobrym pomysłem jest inwestycja w regały systemowe. Mają one możliwość swobodnej rozbudowy lub zmiany ustawienia mebli - przekonuje Michał Krawczykowski, architekt wnętrz.

Kalkulując cenę mebli dla sklepu spożywczego, należy wziąć pod uwagę wszystkie elementy, które się na nią składają. - Nie należy oszczędzać na elementach nośnych, które muszą gwarantować pełne bezpieczeństwo klientom i obsłudze. Tańsze systemy, z uwagi na niewielką liczbę akcesoriów, nie zapewniają efektywnej prezentacji towarów - twierdzi specjalista.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane