PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rosną franczyzowe sieci GK Specjał

www.portalspozywczy.pl 26 września 2014 14:32

W drugiej połowie września ruszyły kolejne placówki franczyzowe GK Specjał. Rozwijają się zarówno Delikatesy Premium sieci Nasz Sklep, jak i marka Livio należąca do LD Holding. Sieć liczy już ponad 4.000 sklepów.

W Kleszczowie, gminie w reionie łódzkim, detalistka Marzanna Krasoń wprowadziła do sieci Delikatesy Premium swój sklep działający pod nazwą Marzena. To już kolejna placówka pod tym szyldem działająca w regionie łódzkim. Sklep zlokalizowany jest na terenie osiedla domów jednorodzinnych.

Także w Sieniawie na Podkarpaciu ruszył kolejny sklep Delikatesy Premium należący do Jana Radawca. Oferująca około 8000 pozycji asortymentowych placówka liczy 200 m.kw. powierzchni handlowej.

W połowie września w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej 92 otwarty został zaś kolejny sklep pod szyldem Livio. Samoobsługowa placówka o powierzchni sprzedaży 100 mkw. oferuje blisko 4 tys. pozycji asortymentowych, w tym szeroki wybór produktów świeżych.
Wielkopolski oddział LD Holding zrzesza już 235 placówek handlowych działających pod szyldami Livio i Sieć 34. Tylko od początku tego roku w tym regionie do sieci przyłączyły się 54 placówki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane