PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Rosną franczyzowe sieci GK Specjał

www.portalspozywczy.pl 13 lipca 2016 17:16

Rosną franczyzowe sieci GK Specjał Sklep Delikatesy Premium. Fot. GK Specjał

Lato 2016 roku obfituje w kolejne otwarcia Delikatesów Premium. Rośnie także liczba placówek pod szyldem Delikatesy Sezam.

Pod Lublinem

Mięso, wędliny, owoce i warzywa stały się wizytówką placówki handlowej,  jaką we współpracy z Naszym Sklepem uruchomiła w Opolu Lubelskim tutejsza Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu. Delikatesy Premium zlokalizowane w centrum osiedla mieszkaniowego przy ulicy Ściegiennego oferują na powierzchni  handlowej około 100 mkw. ponad 2500 produktów. 

Nieopodal Opola Lubelskiego, we wsi Braciejowice, został otwarty sklep Delikatesy Premium. Licząca około 150 mkw. powierzchni handlowej placówka oferuje około 2500 pozycji asortymentowych. Sklep położony jest w samym centrum wsi.

W Świdniku pod Lublinem nastąpiło re-otwarcie istniejących już Delikatesów Premium państwa Kosik. Sklep został powiększony do powierzchni ponad 300 mkw. 

Tomaszów Lubelski

W miejscowości Łabunie, przy głównej drodze z Tomaszowa do Zamościa powstały Delikatesy Premium. Sklep został wyposażony według standardów obowiązujących w sieci.

W miejscowości Lubycza Królewska ruszyły Delikatesy Sezam należące do Gminnej Spółdzielni z Lubyczy. Ten sam format Delikatesów wybrała również Stanisława Karpik, która posiada już dwa sklepy w formacie Premium oraz Marianna Jędrzejewska. Natomiast z GS Obsza, w miejscowości Wola Obszańska, powstały Delikatesy w nowym standardzie Nasz Sklep.

Podkarpacie i nie tylko

W miejscowości Przędziel nieopodal Rudnika nad Sanem Grażyna i Wojciech Małek uruchomili w połowie kwietnia już czwarty sklep we współpracy z siecią Nasz Sklep, a trzeci we franczyzie Delikatesów Premium.  Położona w centrum miejscowości placówka zlokalizowana została w do niedawna zaniedbanym budynku, który przez właścicieli sklepu został wyremontowany z myślą o Delikatesach Premium.

W miejscowości Jodłowa z firmą Samres sieć otworzyła kolejne, czwarte już Delikatesy Premium. Placówka posiada ponad 170 mkw. powierzchni handlowej, jest doskonale zaopatrzona zarówno w artykuły świeże, jak i bogaty asortyment produktów spożywczych.

Z końcem kwietnia z Gminną Spółdzielnią w Domaradzu, w miejscowości Golcowa  miało miejsce otwarcie trzecich już Delikatesów Premium. Istniejący sklep został powiększony oraz przeszedł  remont.

W miejscowości Gołubie Delikatesy Premium uruchomiła Maria Krajnik. Na 90 mkw. powierzchni handlowej klienci znajdą prawie 3200 pozycji asortymentowych.

We wszystkich otwartych sklepach wprowadzono  regał na wino, tzw. Winotekę. Regał ustawiony jest w samoobsłudze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane