RUCH oferuje usługę rejestracji kart pre-paid

Autor: pr 20 lipca 2016 13:22

RUCH S.A, wraz z informacją o planowanym uchwaleniu ustawy o działaniach antyterrorystycznych, rozpoczął przygotowania systemowe umożliwiające rejestrację kart pre-paid w kioskach i salonikach.

W ramach działań dostosowawczych do wymogów ustawy, we wszystkich punktach RUCH została wgrana specjalna aplikacja na kasy, która umożliwia wpisanie przez sprzedawcę danych osobowych klienta. Proces wpisywanie danych odbywa się on-line, co oznacza, że dane osobowe nie są zapisywane na kasach RUCH – są one od razu wysyłane na serwer teleoperatora (zatem podmiotem zarządzającym danymi osobowymi klientów kart pre-paid jest teleoperator).

Do dnia 25 lipca br., czyli daty wprowadzenia obowiązkowej rejestracji kart pre-paid, proces rejestracyjny był dostępny jedynie w salonach firmowych wybranych teleoperatorów komórkowych. Począwszy od dnia 25 lipca 2016 r. system rejestracyjny zostanie uruchomiony dla wybranych teleoperatorów we wszystkich kioskach i salonikach RUCH na terenie całego kraju. RUCH jest jedną z pierwszych sieci, która będzie świadczyła usługę rejestracji kart pre-paid.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane