RUCH poprowadzi obsługę magazynową dla CDP.pl

Autor: pr 22 stycznia 2015 12:48

CDP.pl jest pierwszym sklepem internetowym, który będzie kompleksowo obsługiwany przez RUCH. Do zakresu usług prowadzonych na rzecz platformy wchodzi pełna obsługa magazynowa oraz usługa Paczka w RUCHu, czyli dystrybucja zamówień do klientów oraz obsługa zwrotów.

Platforma CDP.pl  w nowej wersji to już nie tylko dystrybucja cyfrowa, ale sklep internetowy oferujący klientom możliwość zakupu towaru w postaci zarówno wysyłkowej jak i cyfrowej. W swojej ofercie ma ponad 50 000 produktów w sześciu kategoriach: gry (pudełkowe na PC, Mac i konsole, a także cyfrowe na PC i Mac); książki (fizyczne, e-booki i audiobooki); filmy (DVD, Blu-Ray, DTO i VOD; ) muzyka (CD, DVD, Blu-ray i winyle); sprzęt (konsole do gier, akcesoria dla graczy, czytniki e-booków i tablety); hobby (gry fabularne, figurkowe, karciane, planszowe i gadżety.

 

 

RUCH posiada sieć 14 centrów logistycznych. W ofercie dla branży e-commerce oferuje dwie usługi: Paczka w RUCHu, czyli usługi logistyczne dla sklepów internetowych włącznie z obsługą zwrotów oraz usługi magazynowe związane z kompleksową obsługą operacji, począwszy od procesu przyjęcia, porzez kompletacje, skończywszy na wydaniu skompletowanych zamówień kurierom.

 

Platforma e-commerce CDP.pl rozpoczyna działalność 23 stycznia br.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane