Rusza 17. hala Selgrosu w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 19 lutego 2016 09:25

Rusza 17. hala Selgrosu w Polsce fot. za selgros.pl

Selgros Cash&Carry otworzy wkrótce nową halę w warszawskim Wawrze przy ul. Marsa. Będzie to 3. hala w stolicy i 17. w Polsce. Firma rozpoczęła rejestrację klientów.

Sieć podkreśla, że nowa hala będzie oferować klientom jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Oprócz artykułów spożywczych oferta Selgros obejmuje również chemię gospodarczą, artykuły przemysłowe oraz odzież.

W nowej hali, tak jak w pozostałych, powstanie "Rynek artykułów świeżych". W jego strefach dostępne będą świeże owoce, warzywa, grzyby, nabiał, mięso i wędliny oraz ryby i owoce morza.

Atrakcją hali ma być stoisko ze świeżymi rybami morskimi i słodkowodnymi.

Selgros należy do Transgourmet Polska. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. 
Pierwsza hala sieci została otwarta w Poznaniu w 1997 roku. Po jej sukcesie powstała kolejna – w Warszawie.

- Początkowo zamierzaliśmy otworzyć tylko pięć obiektów. Dziś wiadomo, że docelowo będzie ich dwadzieścia - informuje spółka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b.prac 2016-02-20 17:39:42

  To ymak porozmawiaj z pracownikami-hali jakiejkolwiek to zobaczysz czy to są dobre m. pracy. No chyba że aplikujesz na dysponenta lub BL-a. Poza tym to szwajcarska firma i tylko liczy się zysk.A kadra to farbowani Niemcy lu dupo-wkręty istna walka szczurów!

  A co do PR-u to te 17 hal od 97 roku to nie sukces!!Mniej niż jedna na rok jak to się ma do Macro i innych sieci!!!Niemcy sprzedali Szwajcarom hale bo nie dawali radę. I Ci wydrenują do czasu aż podatek obrotowy da się im we znaki i odsprzedają hale bo rynek dla marketów wielkopowierzchniowych się skończył.Puki się daje to łupią polski rynek!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane