Rusza rebranding Organic Farmy Zdrowia

Autor: www.dlahandlu.pl 6 marca 2017 13:47

Rusza rebranding Organic Farmy Zdrowia fot. za Organic Farma Zdrowia

Do końca 2017 roku Organic Farma Zdrowia zmieni swoje logo i materiały komunikacyjne. Zmiana podkreśla wartości wspólne dla włoskiej Grupy EcorNaturaSi, której spółka jest częścią.

Od lipca 2016 roku strategicznym partnerem i akcjonariuszem w Organic Farma Zdrowia jest włoska firma EcorNaturaSi. Włoski podmiot działa od 1985 roku i jest jednym z największych graczy na europejskim rynku żywności ekologicznej.

- Chcemy skorzystać z doświadczenia naszego partnera, dlatego też rozpoczęliśmy proces rebrandingu. W sposób ewolucyjny będziemy wprowadzać nowe logo i nowe materiały marketingowe. Systematycznie będziemy także zmieniać wizerunek naszych sklepów - mówi Sławomir Chłoń, Prezes Organic Farma Zdrowia. Proces zmian ma trwać do zimy tego roku.

Nowe logo Organic Farma Zdrowia nawiązuje do materiałów włoskiego partnera i jego historii. - Akcentuje harmonię między rolnictwem ekologicznym, pozytywnym wpływem produktów BIO na człowieka, a działaniami biznesowymi prowadzonymi w sposób zrównoważony i neutralny dla środowiska. Kolory zielony i oliwkowy przypominają naturalny charakter jedzenia organicznego - podkreśla firma.

Pierwszy testowy sklep Organic Farma Zdrowia, w którym wprowadzono nowe logo i nowe materiały marketingowe, znajduje się w Galerii Mokotów.

Przypomnijmy, w lipcu 2016 roku włoska firma przejęła pakiet kontrolny akcji Organic Farma Zdrowia i tym samym została numerem jeden na polskim rynku żywności organicznej. Obecnie Organic Farma Zdrowia posiada 40 delikatesów z żywnością BIO w całej Polsce oraz e-sklep. Jest także właścicielem hurtowni Eko Wital. W 2016 rekordowym roku sprzedaż Grupy Organic Farma Zdrowia wyniosła 91,1 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,22

  • Min

    3,37

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8471

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane