PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył 1500. sklep Odido. Wcześniej działał pod szyldem Euro Sklep

Autor: www.dlahandlu.pl 14 grudnia 2012 13:11

Ruszył 1500. sklep Odido. Wcześniej działał pod szyldem Euro Sklep

Półtora roku po wejściu na rynek, Odido - jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci franczyzowych w Polsce - liczy już półtora tysiąca sklepów. 1500. placówka otwarta została w Orzeszu koło Rybnika, wcześniej przynależała ona do sieci Euro Sklep.

- W 2012 roku otworzyliśmy ponad 700 nowych placówek. Finalny wynik za półtora roku - aż 1500 sklepów bardzo cieszy. Dokładamy wszelkich starań, aby otwierając kolejne, pamiętać w szczególności o atrybutach naszej sieci - bliskości, dogodnej lokalizacji i przyjaznej obsłudze oraz świeżym asortymencie - mówi David Antunes, Dyrektor Operacyjny MAKRO Cash & Carry.

1500. sklep to ponad 200- metrowa placówka handlowa, w której znało się miejsce dla wszystkich kategorii niezbędnych  w sklepie osiedlowym. 

- Dotychczas mój sklep należał do sieci Euro Sklep. Niestety nie byliśmy z tej współpracy zadowoleni. Do zmiany franczyzy przekonało mnie ogromne wsparcie, jakie otrzymuje właściciel sklepu Odido- gazetka promocyjna, reklamy całej sieci w telewizji, ale też opieka konsultanta, w zakresie doboru asortymentu. Myślę, że dzięki tak dużemu wsparciu biznesowemu i marketingowemu, mój sklep będzie rozwijał się coraz dynamiczniej, a kto wie, może stanie się prawdziwą alternatywą dla okolicznych super- i hipermarketów - mówi właścicielka sklepu,  Zofią Wichary.

Model sieci zakłada,  że po przystąpieniu do niej, lokalne sklepy otrzymują stałe wsparcie biznesowe  i marketingowe ze strony sieci MAKRO Cash & Carry, przy jednoczesnej gwarancji zachowania dużej swobody w prowadzeniu swojego przedsiębiorstwa. Franczyzobiorcy otrzymują m.in. pomoc w zakresie optymalizacji wykorzystania przestrzeni sprzedażowej, prezentacji towarów i ich wizualizacji oraz promocji placówki handlowej od dnia otwarcia.

Odido jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się ogólnopolskich sieci sklepów, która działa od 2011 roku i zrzesza 1500 placówek z terenu całej Polski, zarówno w miastach, jak i na wsi. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane