PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył drugi franczyzowy sklep sieci Grene, kolejne w przygotowaniu

Autor: www.dlahandlu.pl 15 marca 2012 15:28

System franczyzowy Grene ruszył pełną parą. 14 marca br. został oficjalnie otwarty 89 punkt w sieci sklepów rolniczo-technicznych.

Sklep w Stawkach k. Aleksandrowa Kujawskiego jest drugim sklepem otwartym w systemie franczyzowym Grene. Następne kilka sklepów przygotowuje się do otwarcia.  - W 2012 roku chcemy poszerzyć liczbę sklepów sieci detalicznej do blisko 100 placówek. Ilość zgłoszeń, napływających od kandydatów potwierdza bardzo duże zainteresowanie naszym systemem. Przyjęta strategia pozwoli nam w kolejnych latach na zbudowanie silnej sieci sprzedaży gotowej zaspokoić potrzeby rolników w Polsce - mówi kierownik działu franczyzy Grene Leszek Niewiedziała.

W sklepie będzie można zaopatrzyć się przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy, artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą Grene i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.

Aby uruchomić sklep rolniczo - techniczny Grene należy dysponować środkami finansowymi w kwocie ok. 100.000 zł. koniecznymi do poniesienia w związku z całkowitym wyposażeniem sklepu oraz zabezpieczeniem finansowym o wartości 200.000 zł. na poczet pierwszego zatowarowania. Centrala Systemu Grene oferuje franczyzobiorcom rabaty na zakupy, jak i elastyczne formy finansowania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,06

  • Min

    2,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane