Ruszył kolejny sklep firmowy U Rzeźnika

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2010 10:27

W Białymstoku przy ulicy Mickiewicza 7 ruszył kolejny firmowy sklep Delikatesów Mięsnych "U Rzeźnika".Jak informowaliśmy wcześniej, firma poszukuje partnerów handlowych zainteresowanych poprowadzeniem franchisingowych stoisk mięsno-wędliniarskich, które byłyby prowadzone w zapewnionych atrakcyjnych lokalizacjach w Olsztynie, Dobrym Mieście, Warszawie i okolicach, Łodzi, Krakowie i okręgu katowickim.

Sieć delikatesów mięsnych ,,U Rzeźnika" funkcjonuje od 2005 roku. Oprócz sklepów firmowych w Białymstoku, ma 110 placówek franczyzowych na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego.

W 2009 roku spółka uruchomiła 46 punktów franczyzowych. W tym roku dołączyło ich już pięć oraz dwa sklepy firmowe. Sztandarowym produktem w ofercie jest kindziuk. Wędlina ta jest produkowana według oryginalnej receptury z najlepszych partii mięs wieprzowych. Unikalność tego wyrobu jest zastrzeżona poprzez Polski Urząd Patentowy. Producentem mięsa i wędlin oraz zarządcą sklepów jest spółka PMB S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane