PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ruszył sklep Gama w Białce Tatrzańskiej

Autor: www.dlahandlu.pl 20 grudnia 2011 14:16

W Białce Tatrzańskiej została otwarta kolejna Gama. Właścicielem Centrum Handlowego Pasieka jest spółka GS Bukowina Tatrzańska, która od ponad dwóch lat współpracuje z Partnerskim Serwisem Detalicznym.

Sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Pasieka przeszedł generalny remont, wymianę wyposażenia i został dostosowany w pełni do standardów sieci Gama . Na powierzchni handlowej 211 mkw. zostały rozplanowane wszystkie kategorie produktów z wyróżniającym się stoiskiem mięsno - wędliniarskim, które wcześniej było ograniczone do jednej lady wędliniarskiej. Zgodnie z założeniami doboru asortymentu w sklepach Gama, gdzie podstawę stanowią produkty świeże i regionalne, nie zabrakło miejsca na pamiątki z polskich Tatr.

- Cieszymy się, że 18 -ty sklep ogólnopolskiej sieci Gama został otwarty w Białce Tatrzańskiej, gdzie będzie służył nie tylko mieszkańcom, ale również turystom i narciarzom z całej Polski. Gratulujemy zarządowi i pracownikom pierwszego sklepu Gama, który śmiało można powiedzieć jest wzorcową placówką . Będziemy pomagać w promowaniu, monitorować funkcjonowanie i wyniki sklepu na bieżąco - powiedziała członek zarządu PSD, dyrektor ds. rozwoju Małgorzata Więch.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane