PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Są oferty pracy sezonowej w handlu

Autor: PAP 7 lipca 2012 11:03

Pracownik magazynu, kasjer-sprzedawca czy roznosiciel ulotek - to oferty pracy sezonowej, które najczęściej można spotkać w oddziałach OHP na Dolnym Śląsku. Liczba ofert jest zbliżona do tej sprzed roku - wynika z informacji PAP.

We wrocławskiej komendzie OHP jest obecnie 14 ofert pracy sezonowej, łącznie dla 90 osób. "To praca m.in. na stanowiskach kasjer-sprzedawca, pracownik magazynu, dla osób roznoszących ulotki czy wykładających towar" - poinformowała PAP Agnieszka Targońska, pośrednik pracy w Młodzieżowym Biurze Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Wrocławiu.
Większość z tych ofert skierowana jest do osób pełnoletnich, które jeszcze uczęszczają do szkół. W tym roku do wrocławskiego OHP nie wpłynęły oferty z branży rolniczej, więcej jest za to ofert w handlu.

Osoby decydujące się na pracę sezonową zatrudniane są najczęściej na umowę zlecenie, a stawki wahają się od 8 do 11 zł brutto za godzinę. 

Również legnicki oddział OHP ma kilkanaście propozycji dla osób, które chciałyby pracować w wakacje. Podobnie jak we Wrocławiu, jest to praca przy promocjach, inwentaryzacji towarów czy w kasach supermarketów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,45

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane