PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Selgros rozrzesza ofertę produktów bio

Autor: portalspozywczy.pl 10 sierpnia 2010 11:43

Selgros rozszerza swoją ofertę o ekologiczne owoce i warzywa. W sześciu halach można kupić już paczkowane produkty z ekologicznych gospodarstw. - Obecnie w ofercie jest 12 rodzajów produktów. Ale jeszcze w tym roku asortyment poszerzymy - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Adam Budzowski, właściciel firmy Amari, która dostarcza do Selgrosa produkty bio.

Żywność ekologiczna pojawiła się w halach niemieckiego operatora jeszcze w maju br. W ofercie były m.in. makarony, ryże oraz mąki, słodycze, kawy i herbaty, świeże wędliny, nabiał, produkty dla niemowląt, napoje alternatywne dla mleka, żywność funkcjonalna, wina, kosmetyki, środki czystości i środki do prania. Większość z nich dostarczał jeden z największych dystrybutorów produktów ekologicznych - firma BioFuturo.

Od sierpnia w sześciu hurtowniach cash&carry dostępne są również owoce i warzywa. Docelowo Amari ma dostarczać je do wszystkich 12 hal sieci Selgros. - Na razie są to certyfikowane produkty paczkowane. W przyszłości planujemy również rozszerzenie oferty o asortyment dla gastronomii, czyli warzywa i owoce „luzem" - mówi Adam Budzowski.

Przeczytaj także:

Jeszcze w tym roku lista ma się wydłużyć o kolejne płody rolne. Dotychczas Amari dostarczała produkty głównie do sklepów specjalistycznych. Adam Budzowski zdradza jednak, że jego firma prowadzi rozmowy z kolejnymi sieciami handlowymi. - Nie chcę ujawniać szczegółów - zaznacza. - Liczymy, że już wkrótce nasze ekologiczne warzywa i owoce będzie można kupić także w innych dużych sklepach - mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane