Selgros zmodernizował halę w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 11 września 2015 16:21

We wrześniu Selgros otworzy hali Cash&Carry w Warszawie, przy ul. Połczyńskiej. Obiekt został gruntownie zmodernizowany. W hali pojawi się stoisko z rybami i owocami morza.

Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu TransGourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł.

Obecnie Selgros ma w Polsce szesnaście hurtowni, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Lublinie, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (2 hale).  Spółka realizuje projekt modernizacji swoich starszych obiektów działających w kraju.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b.prac 2015-09-13 13:54:26

    Przy takim zarządzaniu lepiej jak by Szwajcarzy sprzedali te 16 hal (już 5 lat temu miało być 20 hal)bi ten zarząd i kadra dyrektorska z odzysku z innych sieci nic dobrego nie stworzy!!! Wredna i paskudna atmosfera, niewolnicze płace i cwaniactwo oraz niekompetencja na większości hal i jest jak jest "od lat dreptanie w miejscu"!!!! A zaczęło się od zwolnień min. JG i jego ekipy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane