Serki wiejskie dobrze rotują na półce

Autor: dlahandlu.pl 25 maja 2010 09:36

Serki wiejskie to jeden z częstszych produktów spożywanych na śniadanie. - Najpopularniejszy jest serek wiejski Piątnicy. Co jakiś czas pojawiają się konkurenci obiecując to samo w niższej cenie jednak klienci nie decydują się na zmianę. Kupujący u nas przeważnie nabywają 2 kubeczki serka tygodniowo - informuje sprzedawczyni ze sklepu spożywczego w Piastowie.

Producenci serów wprowadzaj nowe smaki. Dostępne są wersje light, smakowe np. ze szczypiorkiem, z owocami, z miodem. - Największą popularnością cieszy się smak naturalny tradycyjny w wersji light oraz z dodatkiem szczypiorku. Klienci nie interesują się zbytnio serkami z owocami. Czasem ktoś zapyta o wersję z miodem - przekonuje sprzedawczyni.

W tym sklepie samoobsługowym klienci biorą nabiał z regału chłodniczego. - Proporcje wystawianych serów wiejskich mniej więcej odpowiadają sprzedaży. Najpopularniejszych produktów jest najwięcej, zajmują największą powierzchnię. Produkty rzadko kupowane stoją po kilka sztuk. Chodzi o donoszenie towarów. Nie ma sensu dokładać serów co pół godziny, zwłaszcza rano, gdy są kolejki - przekonuje sprzedawczyni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,77

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane