PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sezamek: do 10 tys. zł dofinansowania dla nowych sklepów w sieci

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2011 08:06

Sezamek: do 10 tys. zł dofinansowania dla nowych sklepów w sieci

- Jeśli tendencja pozyskiwania nowych sklepów utrzyma się na dotychczasowym poziomie 4-6 placówek miesięcznie, docelowo do końca 2011 roku chcielibyśmy przyłączyć kolejne 50-60, co łącznie z już będącymi w strukturach sieci da liczbę ok. 250 sklepów - mówi Dariusz Serwoński, koordynator SH Sezamek.

- Jesteśmy również w trakcie opracowywania nowej wizualizacji (reklama zewnętrzna - witryny, banery, tablice informacyjne przydrożne itd., elementy wizualizacji wewnątrz placówek- plakaty reklamowe, etykiety branżowe, odzież służbowa i inne). Chcielibyśmy także w tym roku rozpocząć tworzenie systemu informatycznego dla sklepów w oparciu o program sprzedażowy operatora sieci - dodaje nasz rozmówca.

 - Z uwagi na to, że wszystkie sklepy należące do sieci są placówkami prywatnymi, decyzja co do ewentualnej inwestycji w modernizację czy wyposażenie pozostaje w gestii właścicieli poszczególnych placówek - mówi Dariusz Serwoński. Nowością w naszej sieci jest program "Sezamek Na Start". Jest on skierowany do wszystkich placówek, ale dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza wśród nowoprzyjętych sklepów. W ramach programu sklep może otrzymać dofinansowanie (od 1 do nawet 10 tys. zł) na inwestycje związane z dostosowaniem sklepu do standardów sieci (wymiana lub zakup regałów, doposażenie poprawiające jakość obsługi, komputer wraz z programem sprzedażowym, wszelkie elementy wizualizacji sieci). Nie jest to forma pożyczki - kwota dofinansowania nie podlega zwrotowi. Wysokość dofinansowania uzależniona jest od zadeklarowanej przez partnera sumy obrotów z dostawcami sieci Sezamek. Odpowiednie umowy zawierane są - w zależności od kwoty dofinansowania - na okres 2 lub 3 lat - wyjaśnia koordynator Sezamka.

Program stanowi kolejną, realną pomoc ze strony sieci kierowaną do sklepów małopowierzchniowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane