Shell inwestuje w koncept gastronomiczny Deli2go

Autor: dlahandlu.pl 21 sierpnia 2015 12:29

Shell inwestuje w koncept gastronomiczny Deli2go Na zdj. stacja Shell, fot. za shell.co.uk

Stacja Shell przy ul. Stawki w Warszawie przechodzi kapitalną modernizację, po której na stacji pojawi się placówka convenience Deli2go. Zmodernizowana stacja w formacie Deli2go Select działa już w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej, dawnej stacji Neste.

Oferta gastronomiczna pod marką Deli2go pojawiła się na stacjach Shell w 2013 roku. W ofercie znalazły się wówczas kanapki, zapiekanki, croissanty. Od stycznia 2015 roku Shell promował produkty pod logo Deli2go jako ofertę śniadaniową na wybranych stacjach. Na innych rynkach brand gastronomiczny Deli2go eksponowany jest zewnątrz stacji, które oferują produkty pod tą marką.

Teraz także stacje w Polsce zyskają obrandowanie Deli2go, a na stacjach powstanie wydzielona strefa konsumpcji pod tą marką, gdzie będą sprzedawane ciepłe i zimne dania, napoje oraz kawa pod marką Deli2go lub Costa Coffee, w zależności od tego czy w placówce jest maszyna vendingowa Costa Coffee. W sieci Shell działa ok. 430 stacji, w tym ok. 390 placówek kategorii premium.

Tymczasem połowie czerwca br. konkurent Shella sieć Orlen uruchomiła nowy koncept sklepu convenience na stacji paliw – O!Shop. Oprócz pieczywa, warzyw, owoców, przekąsek, nabiału, sprzedawany jest tutaj także świeżo wyciskany sok, zimne i gorące napoje. W sklepie został także wygospodarowany kącik gastronomiczny do konsumpcji na miejscu. W ramach rozwoju usług detalicznych od jesieni 2014 roku na stacjach Orlenu uruchamiane są w ramach testów także placówki handlowe pod logo Tesco Express oraz Delikatesy Centrum. Decyzje odnośnie dalszej ewentualnej współpracy z tymi operatorami mają zapaść pod koniec 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • parowa 2015-12-17 20:42:33

    Shell to tylko drogi szyld nijak majacy sie do jakosci. Deli2go drogi bardzo drogi MOM(parowki i inne kielbaski z miea oddzielanego mechanicznie)gleboko mrozone tak jak i buleczki do hot dogow. i kawa ze starego ekspresu. Porażka

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane