PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sieć Delikatesy Sezam opracowała i wdraża projekt tzw. Szkoły Sprzedawców Delikatesów Sezam

Autor: dlahandlu.pl 28 marca 2011 07:43

Sieć Delikatesy Sezam opracowała i wdraża projekt tzw. Szkoły Sprzedawców Delikatesów Sezam

- Jest to cykl szkoleń przygotowanych według standardów obowiązujących w naszej sieci, skierowany do pracowników sklepów Delikatesów Sezam. Szkolenia prowadzone są cyklicznie i obejmują koleje obszary funkcjonowania sklepu - mówi Katarzyna Skóra, kierownik biura Delikatesów Sezam.

Odbyły się już m.in. szkolenia dotyczące: profesjonalnej obsługi klienta, oznaczeń promocyjnych, merchandisnigu, stoisk z produktami świeżymi, HACCAP i zasad czystości w sklepie.

- Szkolenia te prowadzone są w pierwszej kolejności w sklepach własnych Delikatesów Sezam. Stopniowo wdrażane są również w placówkach franczyzowych chętnych do skorzystania z opracowanych standardów - dodaje Katarzyna Skóra.

Szkoła Sprzedawców Delikatesów Sezam to kompleksowy i innowacyjny projekt podnoszący kwalifikacje sprzedawców, tak aby każdy z nich mógł poznać wszystkie działy funkcjonujące w sklepie i zrozumieć nowoczesny sklep spożywczy w całości jego funkcjonowania. Celem tego projektu jest również zapewnienie komplementarności wiedzy pracowników, którą można wykorzystać we wszystkich działach obecnych w sklepie.

Zajęcia prowadzone są przez dyrektora Romana Szymczaka oraz menadżerów zarządzających sklepami. Zadaniem trenerów Szkoły Sprzedawców Delikatesów Sezam jest przekazanie praktycznej wiedzy i jej zastosowania na konkretnych przykładach w sklepach.

- Oprócz teoretycznej wiedzy przekazywany są również praktyczne rozwiązania. Szkolenia staramy się organizować w poszczególnych sklepach, w taki sposób aby po teoretycznym wykładzie pracownicy sklepu mogli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy.
Podczas szkolenia prezentowany jest podręcznik z dziedziny, z której jest omawiany temat - wyjaśnia Katarzyna Skóra.

Sprawdzanie wiedzy otrzymanej podczas szkolenia odbywa się na podstawie testów przeprowadzonych bezpośrednio po kursie oraz później, podczas weryfikacji wdrożonych rozwiązań w sklepie przez kierowników sklepów i managerów zarządzających placówkam

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane